Hakkımızda

Sevginin, coşkunun ve başarının ışık saçtığı PARK ANTALYA AİLESİNİN 6. yıl serüveni..

Profesyonelinden

PA-Logo

amatörüne,emeklisinden emekçisine,yaşlısından gencine herkesin yuvası olmuş PARK ANTALYA, başarıdan başarıya koşan yetiştirdiği sporcularla ve antrenörleriyle sporun geleceğine ışık tutuyor.

PARK ANTALYA SPOR VE YAŞAM MERKEZİMİZİN ilk tohumlarını UĞUR DUYAR, MEHMET MANAVOĞLU ve GÜNEŞ ERKOÇ atmış, yıllar boyu sporcuların evi haline gelecek bu tesisi kurmuşlardır.

Park Antalya, sporcularına spor sevgisini aşılamak, ahlaklı ve mücadele gücü üstün sporcular yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

Eğitimin sadece fen,ilim ve matematıkle olmadığını,spordan yoksun olan bir gençliğin vatanı dahi ileri taşıyamayacağını, kişilerin gelişimindeki en büyük unsurun bedensel gelişimlerle tamamlayacağının farkında olan PARK ANTALYA SPOR VE YAŞAM MERKEZİ, kuruluşundan bu yana FUTBOL, BASKETBOL, VOLEYBOL, TENİS branşlarında eğitim vermektedir…

2009 Yılında temelleri atılan Park Antalya projesi, Antalya şehir merkezinde bulunan ve Vakıflar Bölge Müdürlüğünden 29 yıllığına kiralanan 21.000m² arazi üzerinde yer almaktadır.

10.000 m²’si yeşil alana ayrılan Park Antalya, kurulum amacı, sunacağı imkan ve hizmetler ile Türkiye’de ilklerin yer alacağı bir spor ve yaşam kompleksi projesidir.

Park Antalya her yaş grubundan tüm vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıta bulunmayı hedeflemiştir. Hedef Kitlemizi de,

Kreş ve Anaokulları
İlk ve Orta Öğretim Okulları
Üniversite ve Yüksek okullar
Spor Okulları
Kamu Kurumları
Özel Şirketler
Yurt içerisinden ve yurtdışından Antalya’ya gelecek spor grupları ve takımlar
Odalar ve Dernekler olarak kısaca kategorize edebilmek mümkündür.
Proje kapsamında ilk aşamada yukarıdaki bölümler ele alınarak çalışmalar devam etmekte olup, projenin ikinci aşamasında ise mevcut tesis içinde yerleri ayrılmış olan yarı olimpik yüzme havuzu, fitness ve çok amaçlı spor salonu, masaj ve sauna odalarının yapılması planlanmıştır.

Park Antalya’nın vereceği hizmetlerden ve imkanlardan bölge halkı bireysel, takım veya kurum olarak yararlanabilecektir. 500 öğrencinin eğitim, yemek ve dinlenme alanlarının yer alacağı bir proje olarak tasarlanan Park Antalya Yaz Okulları ise, Haziran / Eylül döneminde tam gün eğitim vermektedir.

Sunacağı hizmet ve imkanlar ile Antalya’da farklılık yakalamayı amaçlayan Park Antalya, Antalya’da yapılacak olan organizasyon, turnuva ve yarışmalar için akla gelen ilk isim olmayı hedeflemiştir.

ANTRENÖRLERİMİZ

FUTBOL
Abdullah TANYOLAÇ
Ethem TÜRKIŞIK
Ahmet KERPİÇ
Onur AKYÜZ
Barış DÜZEN
Hüseyin NİGAR
Mert KAHRAMAN
İbrahim BASTIRANLAR

VOLEYBOL
Mustafa Serhat ÜNAL
Hikmet İNANLI
Gülşen DURAN

BASKETBOL
Gülay Deran Alp TURHANOĞLU
Tuğsan TURHANOĞLU
Aydın DAĞDELEN

TENİS
Gürkan BOZKURT
Burak AĞARTAN