Futbol Turnuvaları

Park Antalya olarak yapmış olduğumuz turnuvalarla şehrimizin en iyi turnuva tesisi olduğumuzu düşünüyoruz.
Birçok organizasyonun ve kurumun yıllardır bizlere duyduğu güven ile de bunu kanıtladığımızı düşünüyoruz.

3 Kapalı ve 1 açık halı saha, Kapalı spor salonu ve 3 adet kapalı tenis kortu bulunan tesisimizde bu güne kadar futbol, tenis ve voleybol turnuvaları düzenledik.

Park Antalya’da turnuvanız var ise; bütün maçlarınıza en az 1 hakem ve 1 saha koordinatörü görev yapar. Tüm maçlarınızın istatistikleri tutulur. Fotoğraf ve videoları çekilir. Bu bilgiler ertesi gün o turnuvaya ait özel web sitesinde ve sosyal medyada yayınlanır ve elbette bütün turnuvalar mükemmel bir kapanış töreniyle son bulur.

Düzenlediğimiz bazı turnuvalar şöyle;

Şirket Cup
Her yıl ortalama 16 takım katılımı ile düzenlenen Antalya’nın belki de en prestijli özel şirketler arası yapılan futbol turnuvasıdır. 5 Yıldır Park Antalya tarafından organize edilmektedir.
www.sirketcup.com

OSB Cup
Geçtiğimiz yıl ilk kez organizasyonunu yaptığımız Antalya Organize Sanayi Bölgesi Futbol Turnuvası tam 36 takımın katılıyla büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Antalya Valisi’nin de onur konuğu olarak katıldığı kupa töreni büyük bir coşkuyla kutlandı.
futbol.antalyaosb.org

Kurum Cup
Antalya kamu kurumlarının katılım gösterdiği turnuvaya emniyet gücünden, Tübitak’a, İşkur’dan Müze’ye kadar birçok farklı kamu kuruluşu katılmaktadır.
www.kurumcup.com

OtoCup
Bir başka dikkat çeken turnuva olan OtoCup ile Antalya Otomobil dünyasını bir araya geliyor…

AGT Cup
Antalya’nın ve Türkiye’nin en büyük ahşap üretim şirketlerinden birisi olan AGT, 1000 kişiyi aşan istihdamı ile departmanlar arası düzenlenen futbol turnuvası için yıllardır bizi tercih ediyor…

BaroCup
Antalya barosu’ da düzenlediği turnuvarla Tesisimizi tercih ediyor.

Park Antalya olarak şehrimizin önde gelen organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.